Tłumaczenia

Język angielski:

Obecnie niemalże każdy, żyjący na świecie człowiek zna choćby podstawowe zwroty, funkcjonujące w języku angielskim. Nie ma w tym jednak nic dziwnego biorąc pod uwagę fakt, że Stany Zjednoczone są państwem, które z powodzeniem możemy określić mianem światowej potęgi. Niemniej jednak na popularność wspomnianego języka ma wpływ zarówno wysoka pozycja Stanów Zjednoczonych, jak i stosunkowo proste zasady, które umożliwiają niemalże bezproblemowe przyswojenie języka angielskiego. Biorąc pod uwagę wspomniane fakty nie dziwi więc, że to właśnie język angielski już od wielu lat jest tym, w którym porozumiewają się ludzie na niemalże całym świecie. To język kultury, nauki, kontaktów handlowych, a nawet dyplomacji.
Więcej


Obecnie angielski towarzyszy więc nam na co dzień; zarówno w czasie pracy, jak i w czasie wypoczynku, a nawet urlopu. W przypadku pracy zawodowej jest on wręcz niezbędny do nawiązania kontaktów biznesowych z kontrahentami z zagranicy. Z kolei wyjazd na zagraniczny urlop bez uprzedniego przyswojenia choćby podstaw języka angielskiego, jest… po prostu niemożliwy. To właśnie z tego względu tak często zachodzi potrzeba przetłumaczenia jakiegoś tekstu na wspomniany już język angielski. Jeśli Państwo również chcą uzyskać profesjonalne tłumaczenie na język angielski dowolnej treści, zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Tłumaczeń.

Jako profesjonaliści gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz przystępne warunki finansowe. Współpracujemy z zawodowymi tłumaczami, którzy specjalizują się w wielu, różnorodnych dziedzinach. Dobór odpowiedniej, w pełni kompetentnej kadry, umożliwia nam wykonywanie tłumaczeń o różnym poziomie trudności; zarówno tekstów zwykłych, jak i technicznych, czy nawet wysoce specjalistycznych.

Biuro Tłumaczeń EXITO – GROUP proponuje między innymi tłumaczenia na język angielski z takich dziedzin jak:
 • medycyna
 • nauka
 • technika
 • handel i wiele innych
 • Jesteśmy agencją działającą w sposób zdalny i wykorzystującym w tym celu globalną sieć. Oznacza to, że korzystając z naszych usług nie muszą Państwo tracić czasu na wyjście z domu czy dojazdy do naszego biura. Z powodzeniem jesteśmy w stanie świadczyć usługi zarówno Klientom pochodzącym z Poznania, jak i z każdego innego miejsca na Ziemi. Każdy z naszych Klientów jest dla nas czymś więcej, niż tylko zwykłym zleceniodawcą. To partner biznesowy, wraz z którym pragniemy rozwijać się i nabywać nowe doświadczenia. Właśnie dlatego do każdego zleconego nam tłumaczenia podchodzimy w sposób indywidualny, mając na uwadze zarówno cel biznesowy danego tekstu, jak i sugestie naszych Klientów.

  Dzięki temu współpraca z biurem tłumaczeń EXITO – GROUP jest usługą, przynoszącą satysfakcjonujące efekty zarówno dla Klienta, jak i dla nas samych. Zlecenia na tłumaczenia języka angielskiego przyjmujemy za pośrednictwem sieci internetowej.

  Wszelkie teksty dostarczają Państwo do nas właśnie w taki sposób (w postaci załącznika do wiadomości e-mail), a my w określonym czasie odsyłamy je przetłumaczone. Oczywiście istnieje też możliwość przysłania do nas materiałów wymagających tłumaczenia tradycyjną drogą pocztową.

  Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Oprócz tłumaczeń z języka angielskiego i na język angielski, zajmujemy się też tłumaczeniami obejmującymi szereg innych języków.
  Złóż zamówienie
  Zwiń

  Język niemiecki:

  Bezpośrednie sąsiedztwo naszego kraju z Niemcami sprawia, że kontakty z tym krajem są szczególnie zacieśnione. Coraz więcej firm prowadzi interesy z przedsiębiorstwami niemieckimi, a Polacy coraz częściej podróżują do naszego zachodniego sąsiada. Bardzo często zdarza się również, że powstają wspólne, polsko-niemieckie, projekty kulturalne, handlowe, naukowe i inne. Oczywiście we wszystkich takich sytuacjach koniecznością staje się przetłumaczenie różnego rodzaju tekstów. Jeśli szukają Państwo profesjonalistów, którzy terminowo i rzetelnie wywiążą się z zadania wykonania tych tłumaczeń, zachęcamy do współpracy z naszym biurem.
  Więcej


  Oferujemy Państwu tłumaczenia na język niemiecki z języka polskiego oraz z języka niemieckiego na polski. Trzeba przy tym zaznaczyć, że dzięki współpracy z tłumaczami, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach, możemy zaproponować Państwu szeroki wachlarz wykonywanych tłumaczeń.


  Jesteśmy w stanie przełożyć teksty:
 • użytkowe
 • specjalistyczne, wymagające znajomości języka związanego z konkretną dziedziną
 • zwykłe
 • techniczne
 • Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług. Nasze tłumaczenia z języka niemieckiego są zawsze wykonywane przez doświadczonych tłumaczy. Cenimy sobie przede wszystkim profesjonalizm oraz terminowość i właśnie to proponujemy Państwu. Dzięki temu nasze tłumaczenia na język niemiecki cieszą się dobrymi opiniami dotychczasowych klientów. Jeśli potrzebują więc Państwo szybkiego i dobrego tłumaczenia dowolnego tekstu, zapraszamy do kontaktu.
  Złóż zamówienie
  Zwiń

  Język rosyjski:

  Rosja to kraj, mogący poszczycić się niezwykle bogatą historią, która w znaczący sposób wpłynęła zarówno na kulturę, sztukę, jak i strefę gospodarczą tego niezwykłego kraju. W końcu nie od dziś wiadomo, że Rosja to państwo, które jest wręcz wymarzonym partnerem handlowym. Wszystkie wymienione powyżej czynniki sprawiają, że z roku na rok coraz większa liczba osób właśnie w Rosji upatruje szansy na rozwój swojego biznesu czy też realizację ciekawych przedsięwzięć naukowych oraz kulturalnych. Przy okazji realizacji jakiegokolwiek z tych projektów z pewnością zachodzi potrzeba tłumaczenia różnego rodzaju tekstów.
  Więcej


  Skąd wspomniana pewność? W przypadku Rosji w grę wchodzi nie zwykły alfabet, a cyrylica, która może dodatkowo wzmacniać barierę językową. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnego tłumacza. Jeśli chcą Państwo uzyskać rzetelne, wysokiej jakości tłumaczenia na język rosyjski z języka polskiego lub też odwrotnie, zapraszamy do kontaktu z Biurem Tłumaczeń EXITO – GROUP.

  Wiemy, że w obecnych czasach szybkość kontaktu wywiera ogromne znaczenie na jakość świadczonej usługi. Cenimy czas naszych Klientów i pragniemy oferować im usługi, które w sposób łatwy, szybki i bezproblemowy zaspokoją potrzeby związane z prowadzeniem działalności i utrzymaniem pozytywnych stosunków biznesowych. Właśnie z tego względu zdecydowaliśmy się na świadczenie usług w sposób zdalny, przy wykorzystaniu Internetu. Dzięki temu mogą Państwo zlecić nam dane tłumaczenie nie tylko szybko, ale nawet bez wychodzenia z domu czy też miejsca pracy. Tekst wymagający tłumaczenia wystarczy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail naszej firmy. Za pośrednictwem sieci internetowej ustalamy również wszystkie szczegóły zlecenia, takie jak na przykład termin realizacji projektu czy też koszt wykonania tłumaczenia.

  W portfolio proponowanych usług posiadamy zarówno profesjonalne tłumaczenia na język rosyjski, jak i tłumaczenia obejmujące szereg innych języków obcych. Jest to możliwe dzięki współpracy z wykwalifikowanymi tłumaczami, posiadającymi zarówno wszechstronną wiedzę, jak i wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom szereg różnego rodzaju tłumaczeń, obejmujących tłumaczenia:


 • użytkowe - treści mające charakter funkcjonalnym, takie jak, fragmenty przewodników, teksów publikowanych w prasie czy stron internetowych.
 • specjalistyczne - wysokiej jakości tłumaczenia, dotyczące ściśle określonego zagadnienia. Realizacja tego rodzaju zleceń wymaga użycia słownictwa specjalistycznego.
 • zwykłe - tłumaczenia obejmujące swoim zakresem korespondencję handlową oraz prywatną, życiorysy czy nawet ulotki
 • techniczne - tłumaczenia, w przypadku których konieczne jest zastosowanie języka technicznego. Do tego rodzaju tekstów zaliczają się opisy techniczne, instrukcje obsługi, naprawy etc.
 • Jeśli więc szykujesz się do współpracy z kontrahentami z Rosji lub też przedsiębiorcami z innych krajów, a nie znasz języka ojczystego potencjalnych partnerów biznesowych, to skorzystaj z w pełni profesjonalnej pomocy, jaką proponuje Ci Biuro Tłumaczeń EXITO – GROUP.
  Złóż zamówienie
  Zwiń

  Język hiszpański:

  Wykonanie dobrego tłumaczenia dowolnego tekstu wbrew pozorom wcale nie jest łatwą sprawą. Trzeba tutaj wykazać się nie tylko doskonałą znajomością wybranego języka, ale też być specjalistą w dziedzinie, której tłumaczony tekst dotyczy. Dlatego w celu przetłumaczenia dowolnego tekstu warto zwrócić się do specjalistów. Jesteśmy profesjonalistami, którzy dzięki współpracy z wieloma specjalistami mogą zaproponować tłumaczenia z takich języków jak hiszpański, angielski, niemiecki, rosyjski, włoski i wiele innych.
  Więcej


  Nasza wszechstronność idzie w parze z wysoką jakością tłumaczonych tekstów, które są odpowiednio zredagowane. Naszym głównym celem jest jak najlepsze zachowanie treści tłumaczonego tekstu, przy jednoczesnej dbałości o poprawność i formę językową.

  Zlecenia na tłumaczenia na język hiszpański, włoski oraz wszelkie inne przyjmujemy drogą elektroniczną. Daje to Państwu gwarancję wygody i oszczędności czasu, który w innych przypadkach straciliby Państwo na konieczność dojazdu. Nasz oferta obejmuje szeroki zakres wykonywanych tłumaczeń

  Podejmujemy się przełożenia tekstów:
 • zwykłych
 • użytkowych
 • technicznych
 • specjalistycznych
 • Wszystkie tłumaczenia na język hiszpański wykonujemy terminowo, w ustalonym wcześniej czasie, który jest niezbędny, by przygotować dla Państwa teksty najwyższej jakości. Każde realizowane przez nas zlecenie jest indywidualnie wyceniane. Wycenę taką wykonujemy dla Państwa bezpłatnie.
  Złóż zamówienie
  Zwiń

  Język francuski:

  Francja to kraj, który może poszczycić się niezwykle ciekawą historią i bogatym dorobkiem kulturowym. Niemniej jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że zdecydowana większość francuzów ceni sobie nie tyle wspomniany dorobek narodu, ile… język ojczysty. Dlaczego? Język francuski od zawsze uznawany był nie tylko za język dyplomacji, ale też język sztuki i kultury. Do dziś z resztą jest to jeden z oficjalnych języków dużych międzynarodowych imprez. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że – choć język francuski kojarzony jest przede wszystkim z krajem położonym nad Loarą – to przecież właśnie nim posługuje się spora część obywateli Belgii czy Szwajcarii.
  Więcej


  Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób potrzebuje uzyskania profesjonalnych tłumaczeń z języka francuskiego na polski lub z polskiego na francuski. Jeśli państwo również należycie do tego grona, zapraszamy do skorzystania z usług naszego Biura Tłumaczeń EXITO – GROUP.

  Proponujemy Państwu profesjonalne tłumaczenia z języków takich jak francuski, hiszpański, angielski i wiele innych. Podejmiemy się realizacji zleceń wszelkiego rodzaju.

  Oferujemy tłumaczenia tekstów:
 • specjalistycznych
 • naukowych
 • technicznych
 • użytkowych i innych
 • Jesteśmy profesjonalistami i cenimy sobie wysoką jakość. Dlatego wszelkie wykonane przez nas tłumaczenia na język francuski charakteryzują się nie tylko dbałością o jak najlepsze oddanie treści tłumaczonego tekstu, ale też doskonałą formą językową. Nasze biuro współpracuje z wieloma specjalistami, którzy mają duże doświadczenie w tworzeniu tekstów z wielu dziedzin. Dzięki temu nasze tłumaczenia na język francuski są nie tylko poprawne językowo, ale również merytoryczne.

  Proces współpracy, jaką podejmujemy z naszymi Klientami składa się z III etapów:

  Etap I – Otrzymanie zlecenia
  Jeśli pragną Państwo zlecić nam tłumaczenie danego tekstu, to uprzejmie prosimy o wysłanie na nasz adres wiadomości e – mail. W tytule e – maila należy podać oczekiwany termin realizacji oraz język, jakiego dotyczy tłumaczenie, natomiast w załączniku umieścić tekst, który ma zostać przetłumaczony. Warto dodać, że na tym etapie nie jesteście Państwo zobowiązani do podjęcia współpracy.

  Etap II – Wycena zlecenia
  Po zapoznaniu się z przesłanym tekstem ustalamy koszt realizacji projektu. Co istotne to fakt, że nie posiadamy sztywnego cennika, w związku z powyższym każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Następnie wysyłamy do Państwa wiadomość zwrotną, która będzie zawierała informację obejmującą m.in. koszt wykonania tłumaczenia i termin przesłania gotowej pracy. Warto dodać, że wycena zleceń wykonywana jest bezpłatnie. Jeśli zaakceptują Państwo proponowane warunki współpracy, wówczas przystępujemy do podpisania umowy, a następnie realizacji projektu.

  Etap III – Odbiór zlecenia
  Po zrealizowaniu tłumaczenia gotowy tekst jest poddawany redakcji, a następnie wysyłany na podany przez Państwa adres e-mail. Naturalnie istnieje możliwość, aby wykonane tłumaczenie zostało przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej. Jeśli Państwu – podobnie jak nam – zależy na wysokiej jakości tłumaczenia i profesjonalnej obsłudze, to bardzo serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Współpraca z nami to gwarancja terminowego wywiązania się z umowy, najwyższej jakości usług, przystępnych cen i fachowej obsługi.
  Złóż zamówienie
  Zwiń

  Język włoski:

  Jeśli szukacie Państwo profesjonalnych tłumaczeń z języka polskiego na różne inne języki lub z obcych języków na język polski, nie mogliście lepiej trafić. Nasza firma zajmuje się wykonaniem profesjonalnych tłumaczeń różnego rodzaju. Oferta naszego internetowego biura tłumaczeń obejmuje tłumaczenia z takich języków jak włoski, hiszpański, francuski, angielski, niemiecki, rosyjski i ukraiński. Niemniej jednak pragniemy zauważyć, że realizujemy również zlecenia dotyczące szeregu innych języków. W razie pojawienia się wspomnianej potrzeby prosimy o kontakt mailowy. Z całą pewnością będziemy w stanie sprostać Państwa wymaganiom.
  Więcej


  Jako profesjonaliści zdajemy sobie sprawę z tego, że sekret dobrego tłumaczenia nie tkwi tylko i wyłącznie w poprawności językowej. Wiemy, jak dużą rolę pełnią w tekście różnego rodzaju niuanse językowe i jak ogromny wpływ mogą mieć one na poprawne zrozumienie sensu kompletnego przekazu. Dlatego wykonując nasze tłumaczenia na język włoski, bierzemy pod uwagę nie tylko kwestie ściśle związane z językiem, ale też uwarunkowania kulturowe. Dzięki temu teksty, które dla Państwa tłumaczymy w pełni oddają właściwy charakter oryginału, a tym samym stanowią rzetelne, proste w odbiorze źródło informacji. Naturalnie należy zauważyć, że wszystkie, przekazywane klientom zlecenia, charakteryzują się całkowitą poprawnością merytoryczną i językową. Tak wysoki poziom świadczonych usług nie byłby jednak możliwy do osiągnięcia, gdyby nie współpraca z doświadczonymi tłumaczami, posiadającymi duże doświadczenie zawodowe, a także szeroką wiedzę specjalistyczną obejmującą swoim zakresem różnorodne dziedziny. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu tłumaczenia na język włoski tekstów zarówno zwykłych i użytkowych, jak i specjalistycznych, wymagających znajomości charakterystycznego dla danej dziedziny słownictwa, które z reguły nie występuje w języku potocznym, używanym w danym kraju na co dzień.

  Wybierając nasze usługi, wybieracie Państwo:
 • Rzetelność i profesjonalizm - Dokładamy wszelkich starań, aby współpracy nawiązywanej z Klientami zawsze towarzyszyła miła, sympatyczna atmosfera. Nie oznacza to jednak, że nie podchodzimy do naszej pracy w sposób profesjonalny. Wręcz przeciwnie! Wierzymy, że wyłącznie rzetelna praca i profesjonalne podejście do wykonywanego zajęcia, jest w stanie przynieść namacalne korzyści w postaci grona stałych Klientów oraz inwestycji w rozwój firmy.

 • Terminowość - W odróżnieniu od sporej ilości innych firm, my doskonale znamy powiedzenie mówiące o tym, że czas to pieniądz. Wiemy, że często o końcowym efekcie biznesowym decyduje właśnie dotrzymanie ustalonego uprzednio terminu. Z tego względu wszystkie, powierzone nam zlecenia wykonujemy na czas. Dzięki odpowiedniej organizacji czasu pracy jesteśmy w stanie zagwarantować, że każde, wykonane przez nas zlecenie dotrze do Państwa w ustalony terminie.

 • Oryginalność - Utarte zwroty i powtarzane do znudzenia terminy to coś, czego z całą pewnością nie znajdą Państwo w żadnym, zrealizowanym przez naszą firmę zleceniu. Każdy tekst wychodzący spod skrzydeł EXITO – GROUP wyróżnia oryginalny, indywidualny charakter. Warto dodać, że nigdy nie zdarza się sytuacja, w której powierzony nam tekst zostaje przetłumaczony słowo po słowie, bez zachowania ogólnego sensu. Każde tłumaczenie poddawane jest bowiem szczegółowej redakcji. A wszystko po to, aby sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów.
 • Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
  Złóż zamówienie
  Zwiń

  Język ukraiński:

  Język ukraiński jest obecnie coraz chętniej wykorzystywany w kontaktach handlowych czy nawet naukowych. Dzieje się tak, ponieważ ukraiński rynek daje polskim inwestorom szereg możliwości, zaś zacieśnienie kontaktów z Ukrainą to idealna okazja do wymiany naukowej czy kulturowej. Przeszkody w uzyskaniu wspomnianego celu, można natomiast upatrywać w barierze językowej. Jak ją pokonać?
  Więcej


  Jeśli szukasz osób, które podejmą się tłumaczenia tekstów specjalistycznych czy też technicznych, to dobrze trafiłeś! Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Jesteśmy biurem, które współpracuje z tłumaczami, mogącymi poszczycić się specjalistyczną wiedzą, dotyczącą całego szeregu różnorodnych zagadnień. Pozwala to na zaproponowanie wszechstronnych tłumaczeń dosłownie wszelkich, powierzonych nam tekstów.

  Warto dodać, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów i dokładamy wszelkich, możliwych starań, w celu ofiarowania Państwu usługi, która sprosta nawet bardzo wysokim oczekiwaniom.  Wybierając nasze usługi, wybieracie Państwo przede wszystkim:
 • Profesjonalizm - Wiemy, że wyłącznie profesjonalne podejście do wykonywanej pracy jest w stanie zaprocentować w postaci szerokiego grona stałych Klientów. Z tego względu decydując się na skorzystanie z naszych usług nie musisz obawiać się, że otrzymasz do ręki tekst, który praktycznie nie będzie różnił się od tego, jaki wykona dla Ciebie darmowy translator.
 • Szeroki zakres usług - Różnorodne potrzeby naszych Klientów sprawiają, że na naszą ofertę składają się zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i techniczne czy wysoce specjalistyczne. Nie musisz zatem obawiać się, że odrzucimy Twoje zlecenie z uwagi na zaawansowany poziom.
 • Wysoką jakość tłumaczonych tekstów - Wszystkie, tworzone przez nasz zespół teksty, jeszcze przed przesłaniem do Klienta, poddawane są wnikliwej redakcji. Dzięki temu nie tylko zachowują one sens pierwotnej treści, ale dodatkowo są łatwe w odbiorze.
 • Wygodę - W obecnych czasach zdecydowana większość ludzi żyje w sposób wygodny, jednocześnie przykładając dużą uwagę do tego, aby dane czynności nie pochłaniały zbyt dużych nakładów czasowych. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom oferujemy usługi, świadczone za pośrednictwem globalnej sieci. Dzięki temu kontakt z naszym Biurem Tłumaczeń odbywa się bez konieczności wychodzenia z domu czy też opuszczania miejsca pracy.
 • Terminowość - Termin jest dla naszego Biura Tłumaczeń swego rodzaju świętością .Wiemy, jak często zdarza się, że dana firma odwleka realizację zlecenia w czasie zlecenia. Współpracując z nami możesz być pewien, że każdy, nawet najmniejszy projekt, trafi w Twoje ręce tuż po zrealizowaniu z kompletnym zachowaniem terminu.
 • Dyskrecję - Materiały, które przygotowujemy są jedynie do Państwa dyspozycji, nie są udostępniane osobom trzecim. Chronimy prywatność naszych Klientów i nie pozwalamy sobie na sytuacje, w których mogłoby dojść do tzw. „wycieku” danych.
 • Tłumaczenia na ukraiński, które wykonujemy są drobiazgowo sprawdzane zarówno pod względem językowym, jak i merytorycznym. Wykonując je bierzemy też pod uwagę kwestie kulturowe. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy wszelkich wyjaśnień oraz wykonamy niezobowiązującą wycenę zlecenia.
  Złóż zamówienie
  Zwiń

  Tłumaczenia specjalistyczne:

  Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z różnorodnością podejmowanych zleceń niejednokrotnie pokazało nam, że teksty specjalistyczne są rodzajem treści wymagających, których przygotowanie powstaje w oparciu o specjalistyczną wiedzę tłumacza oraz rzetelne przygotowanie. Wszystko po to, aby gotowe tłumaczenie w pełni oddawało sens oryginału, jednocześnie zachowując pierwotny cel biznesowy.
  Więcej


  Biorąc pod uwagę wspomnianą, bardzo wysoką jakość tekstu, często ma miejsce sytuacja, w której biura tłumaczeń odrzucają tego rodzaju zlecenie. Wyjątkiem jest profesjonalne Biuro Tłumaczeń EXITO-GROUP. Firma EXITO – GROUP z chęcią podejmie się realizacji zamówień na tłumaczenia specjalistyczne oraz techniczne. W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści, którzy oferują tłumaczenia techniczne z różnych dziedzin. Dzięki temu mamy pewność, że Państwa zleceniem zajmuje się wykwalifikowany i w pełni kompetentny pracownik, będący w stanie zaoferować najwyższej jakości usługę.

  Gwarantujemy szczegółową i terminową realizację tłumaczeń z różnorodnych dziedzin, w tym z branży medycznych, informatycznych, prawniczych, przemysłowych, a także wielu innych. Jeżeli mają Państwo do przetłumaczenia specyfikację techniczną, dyrektywy w innym języku, instrukcje obsługi, publikacje techniczne lub inne dokumenty, które prócz doskonałej znajomości języka obcego, wymagają także wykorzystania branżowej nomenklatury – zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

  Oferujemy tłumaczenia techniczne oraz specjalistyczne w językach takich, jak:

 • Angielski
 • Niemiecki
 • Rosyjski
 • Hiszpański
 • Francuski
 • Włoski
 • Ukraiński
 • Wiemy, jak różny potrafi być poziom przesłanych do nas tekstów specjalistycznych. Właśnie dlatego każde zamówienie traktowane jest przez nas indywidualnie. Lata praktyki oraz pracy nad tłumaczeniami pozwoliły nam dojść do perfekcji, która jest absolutną koniecznością w przypadku tłumaczeń specjalistycznych. Jeżeli szukają Państwo firmy, oferującej najwyższą jakość usług, to współpraca z naszą EXITO – GROUP będzie wyborem najlepszym z możliwych. Przejrzyste warunki umowy oraz przystępne ceny stanowią kolejny powód, dla którego warto rozważyć skorzystanie z proponowanych przez nas usług.

  Co jednak najistotniejsze to fakt, że do podjęcia wspomnianej współpracy, a tym samym złożenia zamówienia uwzględniającego specjalistyczne tłumaczenia techniczne, wystarczy kontakt z nasza kadrą.

  Różnorodność zleceń przesyłanych przez naszych Klientów, uniemożliwia nam posiadanie sztywnego cennika. Z tego względu każde zamówienie rozpatrujemy i wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę ilość dokumentów do przetłumaczenia, branże jakich dotyczą przesłane teksty, stopień ich trudności i termin realizacji projektu.

  Rzetelna wycena, terminowe wykonanie usługi, profesjonalne podejście do współpracy, a także miła i kompetentna obsługa – to wszystko gwarantuje współpraca z EXITO – GROUP. Zapraszamy po tłumaczenia specjalistyczne oraz techniczne, które są znakiem rozpoznawczym naszej firmy.
  Złóż zamówienie
  Zwiń

  Skorzystaj z naszych usług


  biuro@exito-group.pl
  Złóż zamówienie
  +48 796 427 021