O nas

Serwis EXITO – GROUP tworzą ludzie, dla których szeroko pojęty marketing oraz tworzenie unikalnych tekstów jest pasją. Portal skupia wokół siebie doświadczonych tłumaczy oraz redaktorów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, realizując dla Państwa zlecenia na copywriting oraz tłumaczenia. Dzięki temu możemy podjąć się realizacji najbardziej wymagających zleceń, praktycznie z każdej dziedziny. Biuro naszej firmy znajduje się w mieście Poznań, jednakże zamówienia realizujemy głównie drogą elektroniczną – współpracujemy z wieloma firmami i Klientami z Polski i zagranicy.

To, w jaki sposób się komunikujemy, świadczy o tym Kim jesteśmy i jak inni nas postrzegają. Od zawsze słowa miały bardzo duże znaczenie, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Dlatego też, dobry przekaz jest podstawą, do tego, co chcemy osiągnąć. Każde zlecenie jest dla nas nowym projektem i nowym wyzwaniem, dlatego nie posiadamy sztywno określonego cennika. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, wyceniając projekt, przedstawiając sposób realizacji i podając dokładny terminarz realizacji projektu. Doskonale wiemy, jak ważne dla naszych Klientów są terminy połączone z jakością i dobrym kontaktem – sprostamy tym zadaniom! Wartości, które są wyznacznikiem naszej pracy:

 • Profesjonalizm – stawiamy na jakość. Wszystkie nasze zlecenia przygotowujemy w oparciu o sugestie naszych klientów, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, by zadowolić najbardziej wymagających zleceniodawców.
 • Terminowość – wyznaczony termin realizacji to granica, której nie przekraczamy. Wszystkie tłumaczenia i inne projekty zawsze oddajemy w terminie.
 • Oryginalność i ponadczasowość jest celem, jaki chcemy osiągać realizując każde nowe zlecenie.
 • Poufność – wszystkie przygotowane zlecenia oraz materiały są wyłącznie do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy, że zarówno informacje o realizacji projektu, jak i efekty naszej pracy nigdy nie trafią w niepowołane ręce.

 • Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Poznańska firma EXITO – GROUP zaprasza do współpracy!

  Skorzystaj z naszych usług


  biuro@exito-group.pl
  Złóż zamówienie
  +48 796 427 021