Tłumaczenia Specjalistyczne

Tłumaczenia Specjalistyczne

Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z różnorodnością podejmowanych zleceń niejednokrotnie pokazało nam, że teksty specjalistyczne są rodzajem treści wymagających, których przygotowanie powstaje w oparciu o specjalistyczną wiedzę tłumacza oraz rzetelne przygotowanie. Wszystko po to, aby gotowe tłumaczenie w pełni oddawało sens oryginału, jednocześnie zachowując pierwotny cel biznesowy.

Biorąc pod uwagę wspomnianą, bardzo wysoką jakość tekstu, często ma miejsce sytuacja, w której biura tłumaczeń odrzucają tego rodzaju zlecenie. Wyjątkiem jest profesjonalne Biuro Tłumaczeń EXITO-GROUP. Firma EXITO – GROUP z chęcią podejmie się realizacji zamówień na tłumaczenia specjalistyczne oraz techniczne. W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści, którzy oferują tłumaczenia techniczne z różnych dziedzin. Dzięki temu mamy pewność, że Państwa zleceniem zajmuje się wykwalifikowany i w pełni kompetentny pracownik, będący w stanie zaoferować najwyższej jakości usługę.

Gwarantujemy szczegółową i terminową realizację tłumaczeń z różnorodnych dziedzin, w tym z branży medycznych, informatycznych, prawniczych, przemysłowych, a także wielu innych. Jeżeli mają Państwo do przetłumaczenia specyfikację techniczną, dyrektywy w innym języku, instrukcje obsługi, publikacje techniczne lub inne dokumenty, które prócz doskonałej znajomości języka obcego, wymagają także wykorzystania branżowej nomenklatury – zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Oferujemy tłumaczenia techniczne oraz specjalistyczne w językach takich, jak:

· Angielski

· Niemiecki

· Rosyjski

· Hiszpański

· Francuski

· Włoski

· Ukraiński

Wiemy, jak różny potrafi być poziom przesłanych do nas tekstów specjalistycznych. Właśnie dlatego każde zamówienie traktowane jest przez nas indywidualnie. Lata praktyki oraz pracy nad tłumaczeniami pozwoliły nam dojść do perfekcji, która jest absolutną koniecznością w przypadku tłumaczeń specjalistycznych. Jeżeli szukają Państwo firmy, oferującej najwyższą jakość usług, to współpraca z naszą EXITO – GROUP będzie wyborem najlepszym z możliwych. Przejrzyste warunki umowy oraz przystępne ceny stanowią kolejny powód, dla którego warto rozważyć skorzystanie z proponowanych przez nas usług.

Co jednak najistotniejsze to fakt, że do podjęcia wspomnianej współpracy, a tym samym złożenia zamówienia uwzględniającego specjalistyczne tłumaczenia techniczne, wystarczy kontakt z nasza kadrą.

Różnorodność zleceń przesyłanych przez naszych Klientów, uniemożliwia nam posiadanie sztywnego cennika. Z tego względu każde zamówienie rozpatrujemy i wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę ilość dokumentów do przetłumaczenia, branże jakich dotyczą przesłane teksty, stopień ich trudności i termin realizacji projektu.

Rzetelna wycena, terminowe wykonanie usługi, profesjonalne podejście do współpracy, a także miła i kompetentna obsługa – to wszystko gwarantuje współpraca z EXITO – GROUP. Zapraszamy po tłumaczenia specjalistyczne oraz techniczne, które są znakiem rozpoznawczym naszej firmy.

Skontaktuj się z nami