Tłumaczenia Niemiecki

Tłumaczenia Niemiecki

Bezpośrednie sąsiedztwo naszego kraju z Niemcami sprawia, że kontakty z tym krajem są szczególnie zacieśnione. Coraz więcej firm prowadzi interesy z przedsiębiorstwami niemieckimi, a Polacy coraz częściej podróżują do naszego zachodniego sąsiada. Bardzo często zdarza się również, że powstają wspólne, polsko-niemieckie, projekty kulturalne, handlowe, naukowe i innego rodzaju przedsięwzięcia. Oczywiście wszystkie, wspomniane powyżej sytuacje generują konieczność przetłumaczenia różnego rodzaju tekstów. Język niemiecki, choć stosunkowo popularny, nie jest jednak znany większości rodaków. Jeśli więc szukają Państwo profesjonalistów, którzy terminowo i rzetelnie wywiążą się z zadania wykonania wspomnianych tłumaczeń, to serdecznie zachęcamy do nawiązania współpracy z Biurem Tłumaczeń EXITO – GROUP.

Oferujemy Państwu tłumaczenia na język niemiecki z języka polskiego oraz z języka niemieckiego na polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak różnorodne potrafią być potrzeby naszych Klientów. Aby móc bez problemu sprostać wszystkim Państwa potrzebom, nawiązaliśmy współpracę z tłumaczami, którzy mogę poszczycić się zarówno bogatym doświadczeniem zawodowym, jak i licznymi dyplomami, stanowiącymi namacalne potwierdzenie posiadanych umiejętności. Właśnie z tego względu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu szeroki wachlarz wykonywanych tłumaczeń.

Naszym Klientom oferujemy tłumaczenia tekstów:

Użytkowych

Tłumaczenia użytkowe obejmują treści o charakterze typowo funkcjonalnym, takie jak przepisy kulinarne, fragmenty przewodników, artykułów prasowych, recenzji czy stron internetowych.

Specjalistycznych

Teksty wymagające znajomości języka związanego z konkretną dziedziną; użycia słownictwa oraz pełnych zwrotów, które nie funkcjonują w języku potocznym.

Zwykłych

To typ tłumaczenia, który nie wymaga uwierzytelnienia. Do tłumaczeń zwykłych zaliczamy zarówno korespondencję prywatną, jak i oferty handlowe, artykuły i innego rodzaju teksty, nie wymagające użycia specjalistycznego języka.

Technicznych

Jak sama nazwa wskazuje, to tłumaczenia, w przypadku których w grę wchodzi użycie języka typowo technicznego. Do tego rodzaju tekstów zaliczyć można specyfikacje techniczne, instrukcje obsługi etc.

Co możesz zyskać, decydując się na nawiązanie współpracy z Biurem Tłumaczeń EXITO – GROUP?

Naszym Klientom gwarantujemy:

Wysoką jakość świadczonych usług

W odróżnieniu od wielu innych firm, posiadających w swojej ofercie tłumaczenia tekstów, nie stawiamy na ilość, lecz na jakość. Dlatego każdy, podejmowany przez naszą firmę projekt, realizowany jest z uwzględnieniem wszystkich, nawet na pozór nieistotnych detali. Korzystając z naszych usług masz pewność, że zlecenie zostanie wykonane w sposób szczegółowy i dopracowany.

Terminowość

Wiemy, że w obecnych czasach najwyżej cenioną walutą, obowiązującą w świecie biznesu jest czas. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas zlecenia dotarły do Państwa w wyznaczonym terminie.

Profesjonalną obsługę

Zespół Biura Tłumaczeń EXITO – GROUP tworzą osoby zaangażowane w swoją pracę, posiadające wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe. Dlatego kontaktują się z naszą firmą mogą być Państwo pewni, że każdy etap współpracy będzie przebiegał w miłej, bezproblemowej i w pełni profesjonalnej atmosferze. Dzięki wspomnianym wartością nasze tłumaczenia- zarówno te, uwzględniające język niemiecki, jak i prace obejmujące swoim zakresem inne języki – cieszą się dobrymi opiniami dotychczasowych Klientów. Jeśli potrzebują więc Państwo szybkiego i dobrego tłumaczenia dowolnego tekstu, zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami