Tłumaczenia Francuski

Tłumaczenia Francuski

Francja to kraj, który może poszczycić się niezwykle ciekawą historią i bogatym dorobkiem kulturowym. Niemniej jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że zdecydowana większość francuzów ceni sobie nie tyle wspomniany dorobek narodu, ile… język ojczysty. Dlaczego? Język francuski od zawsze uznawany był nie tylko za język dyplomacji, ale też język sztuki i kultury. Do dziś z resztą jest to jeden z oficjalnych języków dużych międzynarodowych imprez. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że – choć język francuski kojarzony jest przede wszystkim z krajem położonym nad Loarą – to przecież właśnie nim posługuje się spora część obywateli Belgii czy Szwajcarii. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób potrzebuje uzyskania profesjonalnych tłumaczeń z języka francuskiego na polski lub z polskiego na francuski. Jeśli państwo również należycie do tego grona, zapraszamy do skorzystania z usług naszego Biura Tłumaczeń EXITO – GROUP.

Proponujemy Państwu profesjonalne tłumaczenia z języków takich jak francuski, hiszpański, angielski i wiele innych. Podejmiemy się realizacji zleceń wszelkiego rodzaju. Oferujemy tłumaczenia tekstów:

– specjalistycznych

– naukowych

– technicznych

– użytkowych i innych.

Jesteśmy profesjonalistami i cenimy sobie wysoką jakość. Dlatego wszelkie wykonane przez nas tłumaczenia na język francuski charakteryzują się nie tylko dbałością o jak najlepsze oddanie treści tłumaczonego tekstu, ale też doskonałą formą językową. Nasze biuro współpracuje z wieloma specjalistami, którzy mają duże doświadczenie w tworzeniu tekstów z wielu dziedzin. Dzięki temu nasze tłumaczenia na język francuski są nie tylko poprawne językowo, ale również merytoryczne.

Proces współpracy, jaką podejmujemy z naszymi Klientami składa się z III etapów:

Etap I – Otrzymanie zlecenia

Jeśli pragną Państwo zlecić nam tłumaczenie danego tekstu, to uprzejmie prosimy o wysłanie na nasz adres wiadomości e – mail. W tytule e – maila należy podać oczekiwany termin realizacji oraz język, jakiego dotyczy tłumaczenie, natomiast w załączniku umieścić tekst, który ma zostać przetłumaczony. Warto dodać, że na tym etapie nie jesteście Państwo zobowiązani do podjęcia współpracy.

Etap II – Wycena zlecenia

Po zapoznaniu się z przesłanym tekstem ustalamy koszt realizacji projektu. Co istotne to fakt, że nie posiadamy sztywnego cennika, w związku z powyższym każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. Następnie wysyłamy do Państwa wiadomość zwrotną, która będzie zawierała informację obejmującą m.in. koszt wykonania tłumaczenia i termin przesłania gotowej pracy. Warto dodać, że wycena zleceń wykonywana jest bezpłatnie. Jeśli zaakceptują Państwo proponowane warunki współpracy, wówczas przystępujemy do podpisania umowy, a następnie realizacji projektu.

Etap III – Odbiór zlecenia

Po zrealizowaniu tłumaczenia gotowy tekst jest poddawany redakcji, a następnie wysyłany na podany przez Państwa adres e-mail. Naturalnie istnieje możliwość, aby wykonane tłumaczenie zostało przesłane za pośrednictwem Poczty Polskiej. Jeśli Państwu – podobnie jak nam – zależy na wysokiej jakości tłumaczenia i profesjonalnej obsłudze, to bardzo serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Współpraca z nami to gwarancja terminowego wywiązania się z umowy, najwyższej jakości usług, przystępnych cen i fachowej obsługi.

Skontaktuj się z nami