Copywriting

”Copywriting”

<”h1″ style="font-size: ”26″px;text-align:left;color: ”#00afec”;font-style:inherit;font-weight:”bold”;margin-top:0px;margin-bottom:”20″px; text-transform:”uppercase”;letter-spacing:”2″px;" id="fancy-title-59c55a9bef80c" class="mk-shortcode mk-fancy-title fancy-title-align-left pattern-style "> Copywriting

Słowa mają cudowną moc, lecz aby dotarły do Twoich odbiorców, muszą być starannie dobierane. Dzięki nam każdy Twój produkt czy usługa łatwiej zdobędzie grono zainteresowanych, a Tobie zapewni szybsze osiągnięcie wyznaczonego celu. Narzędziem, które przyspieszy drogę na szczyt jest Copywriting.

Oferujemy Państwu:

 

 • Teksty na stronę internetową Ciekawa i niepowtarzalna treść serwisu ma znaczny wpływ na wzrost zainteresowania potencjalnych klientów Państwa ofertą. Teksty tworzone są zgodnie z standardami SEO i zgrabnie przemycają słowa kluczowe.
 • Hasła i teksty reklamowe (hasła i slogany reklamowe, teksty ulotek, folderów, katalogów) Dobrze stworzone hasło reklamowe jest kluczem, który otwiera drzwi sukcesu.
 • Opisy produktów oraz usług Właściwie sporządzony opis oferowanych produktów pozwala wyróżnić się na tle konkurencji, a co za tym idzie – zainteresuje klienta i zwiększy popyt http://www.cheapjerseysgo.com na Państwa usługi.
 • Teksty SEO (precle, teksty zapleczowe, opisy do katalogów, teksty synonimiczne) Wysokiej jakości teksty zawierające słowa kluczowe, służące do pozycjonowania serwisów internetowych w wyniku wyszukiwania poszczególnych fraz w przeglądarkach. Pisanie tekstów ukierunkowujemy nie tylko w stronę pozycjonowania, ale także użytkowników czytających artykuły – nasze teksty czyta się przyjemnie, z jednoczesnym zachowaniem zasad SEO i obecności fraz kluczowych.
 • Mailing, newsletter W czasach gdy rynek e-commerce rozwinął skrzydła na dobre, jesteśmy zalewani przez natłok informacji, reklam, ofert. Coraz trudniej odróżnić ciekawą ofertę bądź newsletter od spamu. Kluczowy jest tutaj tytuł, a w dalszej kolejności treść. Dlatego też bardzo istotną kwestią jest to, aby nasze komunikaty były rzetelnie stworzone a przede wszystkim trafiały do klientów. Copywriting dotyczący maili i newsletterów to trudna i jednocześnie niezbędna w reklamie internetowej kwestia.
 • Marketing szeptany, ghostwriting, Zadbamy o Państwa wizerunek w Internecie.

Oferujemy Państwu profesjonalny copywriting na strony internetowe. Rzetelność i oryginalność to, to co nas określa i jest motorem napędowym do tego, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Piszemy zarówno artykuły publicystyczne jak i te wymagające specjalistycznej wiedzy, w oparciu o dostępne publikacje. Zatrudniamy ludzi bardzo wszechstronnych, specjalizujących się w wielu dziedzinach – zarówno teoretyków, badaczy, analityków jak i kreatywnych redaktorów dobrze odnajdujących się we wszelkiego rodzaju opowiadaniach, bajkach czy rymowanych wierszach. Na życzenie klienta możemy sporządzić recenzję nowej książki czy filmu jak i merytoryczne opracować szkolenie oraz przemówienie. Pisanie tekstów to nasza pasja. Działamy na rynku od kilku lat, śledzimy wszelkie nowinki i płyniemy z duchem czasu, dlatego też nasze teksty są tak doceniane.

Możemy zaproponować Państwu szeroki wachlarz usług związanych z tworzeniem różnego rodzaju treści.

Przygotowujemy:

 • Artykuły (merytoryczne, publicystyczne, sponsorowane)
 • Recenzje, Eseje, Felietony, Notki prasowe
 • Materiały szkoleniowe (również merytoryczne opracowanie całego szkolenia)
 • E-booki (o charakterze popularnonaukowym i poradnikowym)
 • Analizy (finansowe, ekonomiczne, SWOT)
 • Badania rynkowe, Biznesplany, Ankiety
 • Opowiadania, Bajki, Wiersze, Scenariusze
 • Prezentacje multimedialne, Projekty
 • Blogi (firmowe, tematyczne lub branżowe)
 • Teksty użytkowe i okolicznościowe ( podziękowania, przemówienia, podania, cv, listy motywacyjne, sprawozdania)

…oraz wiele innych tekstów, przygotowanych wedle Państwa potrzeb i wytycznych.

Wycena zlecenia jest bezpłatna i niezobowiązująca, dlatego też zachęcamy do kontaktu i do podjęcia współpracy w zakresie Copywritingu.

Skontaktuj się z nami