o nas

”O

<”h3″ style="font-size: ”26″px;text-align:left;color: ”#00afec”;font-style:inherit;font-weight:”bold”;margin-top:0px;margin-bottom:”20″px; text-transform:”uppercase”;letter-spacing:”2″px;" id="fancy-title-599921a2e6916" class="mk-shortcode mk-fancy-title fancy-title-align-left pattern-style "> Exito-Group – O Nas

Serwis EXITO – GROUP złożony jest z osób, dla których szeroko pojęty marketing oraz tworzenie unikalnych tekstów jest nie tylko pracą, ale prawdziwą pasją. Portal skupia wokół siebie doświadczonych tłumaczy oraz redaktorów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, realizując dla Państwa zlecenia obejmujące wysokiej jakości copywriting oraz tłumaczenia. Z tego względu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji najbardziej wymagających zleceń, praktycznie z każdej dziedziny. Biuro naszej firmy znajduje się w mieście Poznań, jednakże zamówienia realizujemy głównie drogą elektroniczną – współpracujemy z wieloma firmami i Klientami z Polski i zagranicy.

To, w jaki sposób się komunikujemy, świadczy o tym kim jesteśmy i jak wyglądamy w oczach otoczenia. Od zawsze słowa miały bardzo cheap jerseys duże znaczenie, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Dlatego też Russell Wilson jersey dobry przekaz jest podstawą, umożliwiającą osiągnięcie wyznaczonego celu. Każde zlecenie jest dla nas nowym projektem i nowym wyzwaniem, dlatego nie posiadamy sztywno określonego cennika. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Na pierwszym etapie współpracy zajmujemy się dokładną wyceną zlecenia, a następnie przedstawiamy sposób jego wykonania i ustalamy dopasowany do potrzeb obu stron, terminarz realizacji gotowego zamówienia. Cenimy Państwa czas i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ogromną rolę na płaszczyźnie biznesowej odgrywa terminowe wykonanie usługi. Dlatego też ideą przyświecającą naszej firmie od samego początku jej działalności, jest zapewnienie najwyższej jakości usługi, która będzie szła w parze z dobrym kontaktem i zachowaniem ustalonych dat realizacji projektu.

Obecnie, dzięki posiadanemu doświadczeniu i zgranemu zespołowi, możemy z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że udało nam się wcielić w życie wspomniane wartości.

Współpraca z serwisem EXITO – GROUP to gwarantowany:

· Profesjonalizm – stawiamy na jakość. Wszystkie, powierzone nam zadania przygotowujemy w oparciu o sugestie naszych Klientów. Wiemy, że specyfika branży oraz target często jest elementem, który decyduje o sukcesie przedsięwzięcia. Z tego względu – w zależności od wspomnianych czynników – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać potrzebom nawet wymagających zleceniodawców.

· Terminowość – Nie bez przyczyny mówi się, że czas to pieniądz. Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego wyznaczony termin realizacji to granica, której nie przekraczamy. Wszystkie tłumaczenia i innego rodzaju projekty zawsze oddajemy w uprzednio ustalonym przedziale czasowym.

· Oryginalność i ponadczasowość – jest celem, jaki chcemy osiągać realizując każde nowe zlecenie. Pragniemy, aby nasze teksty służyły Państwu przez długi okres czasu, nieprzerwanie spełniając powierzoną im funkcję.

· Poufność – Wysoce cenimy prywatność naszych Klientów. Z tego względu wszystkie, przygotowane przez nasz zespół zlecenia oraz materiały, są wyłącznie do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy, że zarówno informacje o realizacji projektu, jak i efekty naszej pracy nigdy nie trafią w niepowołane ręce.

<”h3″ style="font-size: ”26″px;text-align:”center”;color: ”#00afec”;font-style:inherit;font-weight:”bold”;margin-top:0px;margin-bottom:”20″px; text-transform:”uppercase”;letter-spacing:”2″px;" id="fancy-title-599921a2e7840" class="mk-shortcode mk-fancy-title fancy-title-align-”center” pattern-style "> Najważniejsze informacje
<”h3″ style="font-size: ”16″px;text-align:”center”;color: ”#6b6b6b”;font-style:inherit;font-weight:”normal”;margin-top:0px;margin-bottom:”20″px; text-transform:”uppercase”;letter-spacing:”1″px;" id="fancy-title-599921a2e7b61" class="mk-shortcode mk-fancy-title fancy-title-align-”center” pattern-style "> dotyczące biura tłumaczeń Exito-Group
”100″%

”Treści,

są bardzo popularne zarówno na stronach internetowych jak i profilach społecznościowych.

”100″%

”Terminy”

są ważne zarówno dla Państwa jak i dla nas, dlatego zawsze ich dotrzymujemy.

”100″%

”Tłumaczenia”

to segment, którym zajmujemy się od wielu lat. Nasz zespół tłumaczy podoła każdemu zadaniu.

”100″%

”Jakość”

to określenie towarzyszy nam od początku istnienia Exito-Group. Staramy się być w pełni elastyczni przy każdym zleceniu.

Skontaktuj się z nami

Recent Posts

Leave a Comment